Ilgtspējīga dzīve

Ilgtspējīga dzīve

„Viņš man liek ganīties zāļainās ganībās. Viņš mani vada pie skaidra ūdens.” — Psalms 23:2

Vai tava dzīve ir ilgtspējīga? Varbūt esi pieķēris sevi sakām kaut ko līdzīgu – “Es tā vairs nespēju. Tā nevar mūžīgi turpināties.” Caur tamlīdzīgiem vārdiem patiesībā tu saki – “Es zinu savas robežas un esmu tās pārsniedzis, tomēr mēģināšu turpināt un redzēsim, cik ilgi vēl izturēšu.”

Kad spiežam sevi pārāk tālu, ķermenis liek par to manīt – maza sāpīte te, maza sāpīte tur. Tomēr mēs domājam – “Gan jau viss būs labi”, – un ignorējam šīs pazīmes, līdz saslimstam tik ļoti, ka ignorēt to vairs nav iespējams.

Es ar to nelepojos, tomēr savas kalpošanas pirmajos divdesmit gados bieži fiziski jutos ļoti slikti. Skraidīju pie ārstiem, dzēru zāles un vitamīnus. Ārsti centās man ieskaidrot, ka pārāk sevi noslogoju, bet es viņus neņēmu vērā. Es turpināju doties visos ieplānotajos ceļojumos, uzaicinājumos sludināt, sapulcēs, un tā joprojām – iztērējot sevi līdz pēdējam.

Beidzot es sapratu, ka, ignorējot Dieva norādījumu atpūsties, mums nāksies maksāt par tā sekām. Es ieviesu izmaiņas un šobrīd jūtos labāk kā jebkad iepriekš.

Ja tava dzīve nav ilgtspējīga, neatliec vajadzīgās pārmaiņas! Negaidi, līdz kaut kas atgadīsies, piemēram, nervu sabrukums vai problēmas ar sirdi. Ievies izmaiņas jau tagad, lai dzīvotu tādu dzīvi, kādu Dievs tev ir paredzējis!

Varu tev apsolīt, kad sāksi dzīvot pēc Dieva nodoma, tu atklāsi jaunu, pāri plūstošu mieru.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, atklāj manas dzīves neilgtspējīgās jomas! Es pakļauju tās Tev. Vadi mani Savā mierā jau šodien, lai varu izbaudīt savu dzīvi un kalpot Tev vēl daudzus gadus.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon