Īsta mīlestība ir dzīves enerģija!

Īsta mīlestība ir dzīves enerģija!

“Jo Viņā mēs dzīvojam un rosāmies, un esam…” — Apustuļu darbi 17:28

Mīlestība ir dzīves enerģija. Tā motivē cilvēkus katru jaunu dienu celties un turpināt iesākto. Tā dāvā mērķi un nozīmi.

Cilvēki bieži piedzīvo savā dzīvē tādus posmus, kad nejūtas mīlēti; vai domā, ka viņiem nav neviena, ko mīlēt. Šāds domāšanas veids izveidojas, meklējot piepildījumu tajā, kas iesākumā solās būt labs, bet bieži tevi atstāj tukšu, vīlušos un dusmīgu.

Vai ar tevi tā arī ir noticis? Vai arī tu, meklējot mīlestību, kādreiz sajūties tukšs un nepiepildīts? Ļauj man tev pajautāt – “Kādu mīlestību tu meklē?”

Tev varētu šķist, ka tu meklē mīlestību, lai arī patiesībā tu ilgojies pēc Dieva, jo Viņš ir mīlestība. Mīlestība, kas nav saistīta ar Dievu, patiesībā nemaz nav mīlestība, un, galu galā, nesniegs tev nekādu piepildījumu.

Bībelē teikts, ka Viņā mēs dzīvojam, rosāmies un esam. No tā es noprotu, ka bez Viņa mana dzīve nebūtu pilnīga.

Ikviens meklē mīlestību, bet, vai tu meklē Dieva mīlestību? Tā ir vienīgā mīlestība, kas tiešām ir svarīga; vienīgā mīlestība, kas nebeidzas, vienīgā mīlestība, kas piepilda.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es negribu aizvadīt savu dzīvi tukšs, dzenoties pēc mīlestības, kuras avots neesi Tu. Ja tā nav atrodama Tevī, tad tā nemaz nav mīlestība, jo Tu esi mīlestība. Šodien es atrodu savu mīlestību Tevī.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon