Izbaudi Dieva klātbūtni

Izbaudi Dieva klātbūtni

“Tu darīji man zināmu dzīvības ceļu, Tu piepildi mani ar prieku Sava vaiga priekšā, un jaukas, svētības pilnas dāvanas pie Tavas labās rokas ir mūžīgi.” (PSALMS 16:11)

Man patīk lūgt – sarunāties ar Dievu un ieklausīties Viņa balsī – noguļoties ar seju pie zemes. Šādā stāvoklī man ir daudz vieglāk atslēgt visus traucēkļus un sajust, ka esmu ar Dievu divatā. Tas bija mans iemīļotais lūgšanu veids līdz brīdim, kad man sāka sāpēt mugura un to vairs fiziski nespēju izdarīt. Es priecājos, ka man nebija jājūtas mazāk garīgai, jo nācās mainīt fizisko stāvokli lūgšanas laikā. Varu pateikt tikai to, ka nav vienas konkrētas pozīcijas, kas jāieņem, lai varētu lūgt, piedzīvot Dieva klātbūtni vai sadzirdēt Viņa balsi. Ja tev sāp ceļi, nogulies pie zemes. Ja tev sāp mugura vai, guļot pie zemes, nāk miegs, celies augšā un staigā uz riņķi. Ja esi kā Deivs un vari lūgt sēžot, skatoties ārā pa logu, atrodi ērtāko krēslu. Bet, lūdzu, atrodi savu vietu un veidu, kā sarunāties un klausīties Dievā, kas tev ir ērts un ļauj koncentrēties uz Viņu.

Atbrīvojies no visa, ko esi dzirdējis par noteiktām lūgšanu formulām vai ieņemamām ķermeņa pozīcijām, un vienkārši lūdz! Es tevi izaicinu vienkāršot komunikāciju ar Dievu. Runā ar Viņu un klausies Viņa balsī veidos, kas tev ir ērti un viegli, un pāri visam izbaudi Viņa klātbūtni!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Vienkārši lūdz!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon