Kļūt par vienu nozīmē izbaudīt vienam otru

Kļūt par vienu nozīmē izbaudīt vienam otru

“[… Tev jāizjūt pret savu vīru godbijība, kas nozīmē: cieni viņu, piekāpies viņam, pagodini, novērtē, atzīsti, uzteic, apbrīno, uzslavē, esi nodevusies viņam, dziļi mīli un izbaudi savu vīru.] ” — 1. Pētera 3:2

Tu vari savā laulībā piedzīvot lielu jautrību, kad sākat viens otru patiesi izbaudīt. Vai zināji, ka Dievs nesalika jūs kopā, lai jūs justos nožēlojami? Viņš nesalika jūs kopā, lai jūs kašķētos, bakstītu viens otru, cenšoties viens otru izmainīt.

Bībelē tā arī teikts, ka sievai vajadzētu izbaudīt savu vīru, tomēr es ticu, ka to var attiecināt uz abiem laulātajiem. Tomēr jāsaka, ka ļoti reti dzirdu sievietes sakām: „Zini, es tiešām izbaudu savu vīru,”  vai arī vīrieti sakām – „Es izbaudu savu sievu!”.

Tomēr laulības kontekstā Dievs vēlas, lai mēs izbaudītu viens otru. Viņš grib, lai tu ar savu laulāto draugu kopā varētu smieties. Es saprotu, ka ne vienmēr tas ir viegli. Nepārprotami, laulībā ir savi izaicinājumi, bet, par spīti atšķirībām, lūdz, lai Dievs tev uzrāda sava laulātā drauga brīnišķīgās īpašības. Lūdz, lai Viņš tev palīdz ieraudzīt savu laulāto draugu tā, kā viņu redz Dievs, jo Viņš viņu noteikti ļoti mīl un ir par viņu nomiris, tāpat kā par tevi.

Kad jūs varēsiet viens uz otru paskatīties ar Dieva acīm, prieks piepildīs jūsu sirdis, un tu spēsi patiesi izbaudīt savu laulāto draugu!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu izbaudīt savu laulāto draugu. Pat tajos brīžos, kad laulības dzīve ir grūta, palīdzi man atrast prieku un izbaudīt laiku ar savu vīru/sievu, redzot viņu tā, kā redzi Tu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon