Izej cauri

Izej cauri

“Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina.” (PSALMS 23:4)

Mēs bieži runājam par to, kam “šobrīd ejam cauri”, un labās ziņas ir tās, ka mēs ejam cauri nevis esam kaut kur iesprūduši savās problēmas, bez redzamas izejas vai risinājuma. Dievs mums nekad nav apsolījis dzīvi bez grūtībām, bet Viņš apsola vienmēr būt kopā ar mums un nekad mūs neatstāt. Kad Dievs mūs “ved kaut kam cauri”, Viņš vienmēr mums arī iemāca svarīgas prasmes, ko varēsim izmantot nākotnē.

Vieni no svarīgākajiem brīžiem, kad dzirdēt no Dieva, ir tie dzīves posmi, kad mums jāizvēlas jauns virziens un piedzīvojam grūtības. Ko man darīt? Cik ilgi vēl būs šīs grūtības? Šodienas psalmā lasām, ka Dievs mūs vadīs, kamēr “ejam cauri”. Uzticoties Dieva palīdzībai, Viņš neļaus mums savās grūtībās padoties.

Vēstulē Ebrejiem lasām, ka Dievs vēlas, lai mēs izietu caur visām grūtībām līdz galam, redzot, kā piepildās tas, uz ko esam cerējuši (sk. Ebrejiem 6:11). Sātans gribētu, ka mums paliktu bail un mēs padotos, bet Dievs dāvā spēku iziet cauri! Neesi cilvēks, kurš kaut ko iesāk, bet vēlāk padodas, kad kļūst grūti. Uzsākot savā dzīvē kaut ko jaunu, mums vajadzētu pirms tam pārliecināties, ka varam iesākto pabeigt, lai nepaliekam muļķa lomā. Lai varētu pabeigt, ir vajadzīga apņemšanās – spēja turpināt pat tad, kad pazudušas rozā brilles vai arī citi ir padevušies. Ja iesi uz priekšu līdz galam, tu saņemsi atalgojumu par savu ticību.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Kad iesi pa dzīves tumšajām ielejām, Dievs tevi vienmēr vadīs un mierinās.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon