Izproti žēlastību, dzīvo ticībā

“Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums, tā ir Dieva dāvana.” — Efeziešiem 2:8

Daudzi no mums zina, ka esam glābti žēlastībā, bet es tā prātoju, cik daudzi no mums tiešām apzinās Dieva žēlastības spēku?

Viss, ko saņemam no Dieva, pie mums nāk žēlastībā caur ticību. Tātad, pareizi izprotot žēlastību, tu vari dzīvot ticībā un saņemt Dieva svētības.

Dieva žēlastība nav sarežģīta vai mulsinoša. Tā ir vienkārša, līdz ar to daudzi to arī neizprot. Nav nekā spēcīgāka par žēlastību. Bībele atklāj, ka tajā ir balstīts itin viss – pestīšana, Svētā Gara iemājošana, sadraudzība ar Dievu un visas mūsu ikdienas dzīves uzvaras. Bez žēlastības mēs neesam nekas, mums nav nekā, un mēs nekā nespējam izdarīt.

Šodienas gaitās ne tikai aizdomājies par žēlastību, bet arī izproti, ka nekas mūsu dzīvē nav atkarīgs no mūsu nopelna, spējām vai darbiem, bet gan no Dieva vēlmes lietot Savu neizmērojamo spēku, lai apmierinātu mūsu vajadzības. Tā ir žēlastība.

Koncentrējies uz šo patiesību un vēro, kā pieaug tava ticība.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu tikai klausīties par Tavu žēlastību, neapzinoties tās patieso spēku. Palīdzi man izprast, cik brīnišķīga ir Tava žēlastība, lai var pieaugt mana ticība Tev.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon