Izsakies konkrēti!

Izsakies konkrēti!

“Nezūdaities nemaz, bet jūsu lūgumi lai nāk zināmi Dieva priekšā ar pateicību ikvienā pielūgšanā un lūgšanā.” (FILIPIEŠIEM 4:6)

Es atceros, kad manā ticības ceļā Dievs mani izaicināja pielikt pūles, lai es lūgtu pēc iespējas konkrētāk. Es mēdzu aizpļāpāties savās lūgšanās. Tā vien šķita, ka nevaru beigt lūgt, jo biju kļūdaini pieņēmusi, ka īsas lūgšanas nav labas lūgšanas. Protams, nepārprotiet mani – arī garas lūgšanas nav sliktas, ja nāk no sirds.

Mācot mani lūgt ar pēc iespējas mazāk vārdiem, Dievs vienkārši mani aicināja būt konkrētai, nerunāt aplinkus un gaidīt Viņa atbildi, pirms sāku lūgt par nākamo vajadzību. Es nolēmu pamēģināt un nespēju noticēt, cik spēcīga un ietekmīga kļuva mana lūgšanu dzīve. Arī šodien, izsakot savas lūgšanas īsi un konkrēti, es jūtu lielāku Svētā Gara spēku un klātbūtni nekā tad, kad runāju, runāju un runāju. Esmu sapratusi, ka dažas no spēcīgākajām un ietekmīgākajām lūgšanām ir pavisam īsas – “Kungs, paldies!”, “Dievs, man vajadzīga Tava gudrība.”, “Kungs, dod man spēku nepadoties!”, “Es mīlu tevi, Jēzu.” Un, iespējams, visspēcīgākā no visām – “Palīdzi!!!!” Vai redzat? Tikai daži vārdi, bet tie savieno mūs ar debesīm, kad saucam pēc tā Kunga palīdzības. Ne jau lūgšanas garums padara to iedarbīgu, bet gan tās ticība un atklātība.


Dieva vārds šodienai: Kvalitāte vienmēr pārspēj kvantitāti; pat lūgšanā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon