Izturība atmaksājas

Izturība atmaksājas

“Un, kas atstājis mājas vai brāļus, vai māsas, vai tēvu, vai māti, vai sievu, vai bērnus, vai tīrumus Mana Vārda dēļ, tas saņems daudzkārt vairāk un iemantos mūžīgu dzīvību.” — Mateja 19:29

Pirmajos gados, kad ar Deivu vēl tikai veidojām savu kalpošanu, mēs sastapāmies ar vairākiem ļoti grūtiem pārbaudījumiem. Man bija jāstrādā pie savas attieksmes. Mums bija jāstrādā pie savas laulības un pie tā, kā pārvaldījām savas finanses.

Sešus gadus es iegādājos savas zeķes un apakšveļu tā saucamajās garāžu izpārdošanās. Mums vispār nebija naudas, bet es mācīju par Dieva pārbagāto gādību mūsu dzīvē!

Tas vienkārši bija ļoti grūti, un bija reizes, kad es gribēju padoties. Tomēr šodien es esmu tik priecīga, ka paliku ar Dievu, jo visā pasaulē ir cilvēki, kuriem varam palīdzēt, pateicoties tam, ko Dievs dara caur šo kalpošanu.

Mateja 19. nodaļā Raksti mums saka, ka mums jāatstāj aiz sevis daudz kas svarīgs, lai varētu sekot Viņam. Toreiz mums nebija visa tā, ko, mūsuprāt, mums vajadzēja, tomēr galu galā izrādījās, ka šis process ir bijis vairāk kā vērts.

Esi izturīgs savā ceļā ar Dievu, pat ja ir grūti. Turpini raudzīties uz Viņu, un, kad piedzīvosi Viņa sagatavoto uzvaru, tu pārliecināsies, ka tas viss ir bijis tā vērts.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, reizēm ir grūti pastāvēt kristīgajā dzīvē, bet es zinu, ka izturība atmaksāsies. Paldies, ka dod man spēku, kas vajadzīgs, lai varētu turpināt. Es sekošu tikai Tev, jo tikai Tu esi tā visa vērts.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon