Kā atrast līdzeno ceļu?

“Viņš liek vaļsirdīgajam piedzīvot izdošanos un ņem Savā aizvējā tiklos, un pasargā tos, kas dara pareizi, un paglabā neskartus Savu svēto ceļus. Tad tu sapratīsi, kas ir tiesa un taisnība, kas ir skaidra sirds un kāds ir ikviens ceļš uz labu.” Salamana pamācības 2:7-9

Arī mūsu dzīves ceļa malās laiku pa laikam ir redzamas garīgas „ceļa zīmes”. Lai paliktu zem Dieva apsardzības, tev jāievēro šīs zīmes, kas tev liek uzticēties Viņam un neraizēties. Nebaidies, saņem drosmi! Ja tu pievērsīsi uzmanību šīm zīmēm, tu redzēsi, ka palikt uz pareizā ceļa ir viegli. Tu piedzīvosi apsardzību, mieru un prieku, ko sniegt var vienīgi Dievs.

Tomēr, ja tu palaidīsi garām šīs zīmes, tad pamanīsi, ka ceļš sāk palikt grumbuļaināks kā parasti, un tu vairs neesi tik pārliecināts par sevi un savām spējām kā iepriekš. Tu pat vari sākt izjust trauksmi par nezināmo, kas gaida aiz pagrieziena, vai arī vēlēsies nobraukt no ceļa.

Mums nav jādzīvo trauksmē, jo Dievs vēlas sargāt mūsu ceļu un to vienmēr darīt labi pārredzamu. Kāpēc gan izniekot laiku, ignorējot Viņa noliktās zīmes un kļūstot trauksmainiem, ja tas tāpat nenieka nepalīdz?

Iemācies būt paklausīgs un, kad redzi Viņa zīmes, seko tām. Sekojot Viņa norādījumiem, tu vienmēr droši sasniegsi savu gala mērķi.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, palīdzi man pamanīt garīgās zīmes, ko esi nolicis mana dzīves ceļa malās. Redzot tās, es gribu Tev paklausīt un droši Tev sekot.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon