Kā attīstīt savas dāvanas?

“Visu to padara viens un tas pats Gars, piešķirdams katram savu tiesu, kā gribēdams.” — 1. Korintiešiem 12:11

Man nepārtraukti tiek jautāts, kā atklāt un attīstīt savas Dieva dotās dāvanas. Esmu atklājusi vairākus noderīgus soļus:

1. Koncentrējies uz savām Dieva dotajām stiprajām pusēm. Tādejādi tev būs vieglāk piepildīt aicinājumu, ko Dievs ir devis tavai dzīvei.

2. Pielieto savu dāvanu. Atklāj, ko tev patīk darīt, ko tu spēj izdarīt labi, un dari to atkal un atkal. Zini, kas notiks? Tu sāksi justies labāk, jo vairs nejutīsies sakauts.

3. Esi drosmīgs būt atšķirīgs. Tu kļūsti nelaimīgs, cenšoties būt tāds kā visi citi, tā vietā, lai pieņemtu sevi tieši tik unikālu, kāds esi radīts.

4. Iemācies uzklausīt kritiku. Lai tevi piepilda pārliecība par to, kas esi Kristū, ka vari uzklausīt citus un būt atvērts mainīties, nejūtoties, ka tev obligāti jāpiekrīt citu viedoklim vai jāizpelnās visu apkārtējo atzinība.

Dievs tevī ir ielicis diženumu. Lai šodiena ir sākums varenam piedzīvojumam, kura laikā tu uzdrošinies spert soli un izmantot Viņa dotās dāvanas.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu pielietot un attīstīt tās dāvanas, ko Tu man esi devis. Dāvā man drosmi Tev sekot un attīstīt manī ieliktās dāvanas.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon