Kā nokārtot dzīves pārbaudījumus?

Kā nokārtot dzīves pārbaudījumus?

“…un droši stāv taisnais, jo Tu pārbaudi sirdis un īkstis, Tu, taisnais Dievs!” — Psalms 7:9

Mēs dzīvē bieži sastopamies ar tādiem sarežģījumiem, kas pārbauda mūsu nodošanos un ticību Dievam. Vai tas būtu draudošs ļaunums, vai ikdienas rūpes, mēs varam būt droši, ka mūsu rakstura noturīgums tiks pārbaudīts katru dienu.

Būtu liela kļūda domāt, ka Dievs nepārbaudīs mūsu sirdis, emocijas un domas. Ko tad vispār nozīmē kaut ko pārbaudīt? Tas nozīmē – palikt zem spiediena, lai redzētu, vai tas tiešām ir tas, par ko uzdodas. Vai tas izturēs spiedienu? Vai tas var izturēt slodzi, kādu tā ražotājs ir norādījis? Vai tas ir īsts, salīdzinot ar patiesu kvalitātes standartu?

Dievs tā rīkojas arī ar mums.

Vai tu tiec pārbaudīts šodien? Galvenais ir turpināt uzticēties Dievam, pat ja tu notiekošo nesaproti. Uzticēties Dievam nereti nozīmē, ka tu dodies uz priekšu, pat ja nesaņem atbildes uz visiem saviem jautājumiem; par spīti šaubām, Viņš tevi uzcels un darīs vēl spēcīgāku.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribētu, lai tad, kad Tu mani pārbaudi, es varētu pastāvēt arī zem spiediena un, par spīti visam, turpināt Tev sekot. Parādi man, kā ikdienas Tev uzticēties, pat ja manu prātu pilda neatbildēti jautājumi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon