Kā tikt galā ar vilšanos

Kā tikt galā ar vilšanos

“Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums.” — Jēkaba 4:7

Daudzi kristieši ir pakrituši dzīves ceļmalā, zaudējuši drosmi, nomākti, jo nav iemācījušies tikt galā ar vilšanos. Tomēr Dieva griba nav, ka tu šodien vai jebkuru citu dienu būtu vīlies, nomākts vai dusmīgs uz savu dzīvi.

Kalpojot uz šīs zemes, Jēzus darbojās Svētā Gara svaidījumā, lai atbrīvotu tos, kas bija velna apsēsti. Piedzīvojot Jēzus spēku, jaunu cerību atrada arī tie, kas bija zaudējuši drosmi un dzīvesprieku. Tas pats spēks mums ir pieejams arī šodien.

Lieto šo spēku, lai pasargātu sevi no vilšanās, veroties uz Dievu, pārdomājot Viņa apsolījumus, atzīstot Viņa Vārdu un pakļaujot sevi un savus apstākļus lūgšanā Viņam. Jēzū tu vari cīnīties pret ienaidnieka centieniem tevi nomākt, apsaucot viņu un atgādinot, ka viņš nevar tevi iznīcināt.

Kad velns spers soli tev pretim, tu vari būt garīgi noskaņots, ka dzirdēsi Dievu un zināsi, ko ienaidnieks ir nodomājis darīt; tad stājies viņam pretim un liec viņam bēgt. Ar Jēzus spēku, kas tev ir dots, viņam nekas cits neatliks, kā bēgt.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, neveiksmes un vilšanās vienmēr būs daļa no manas dzīves, tomēr es nepalikšu vīlies. Veroties uz Tevi, es stāšos pretim velnam un likšu viņam ikreiz mesties skriešus.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon