Kad tu esi vājš, Viņš ir spēcīgs

Kad tu esi vājš, Viņš ir spēcīgs

“Un Viņš ir sacījis: “Tev pietiek [žēlastība ir pietiekama pret jebkurām briesmām, ļaujot tev izturēt it visas grūtības] ar Manu žēlastību [Manu labestību, mīlošo laipnību un žēlsirdību]; jo Mans spēks nespēkā varens parādās.” — 2. Korintiešiem 12:9

Vājš vai stiprs? Kuru no šiem vārdiem tu izvēlētos, ja nāktos raksturot sevi? Domāju, ka vairums no mums teiktu “vājš”. Bet, vai zināji, ka mums nav jābūt sava vājuma sakautiem?

Vienīgais veids, kā pārvarēt savu vājumu, ir paļauties uz Dieva spēku. Lai to spētu izdarīt, mums jāpārstāj koncentrēties uz savu vājumu. Tu nevari visu laiku domāt vienīgi par to, kas tu neesi. Tā vietā skaties uz to, kas ir Dievs. Koncentrējies uz Viņa spēku un visu to, ko Viņš vēlas tavā labā darīt.

Pasaules vājums nav tavs mantojums. Jēzus nenāca šajā pasaulē, lai nomirtu pie krusta un trešajā dienā augšāmceltos, lai tu dzīvotu vājumā un sakāvē. Viņš labprātīgi to visu piedzīvoja, lai dāvātu tev mantojumu – Viņa varu un spēku valdīt pār visiem apstākļiem.

Dievs vēlas tev dāvāt Savu spēku jebkurā dzīves jomā, kurā jūties vājš. Tāpēc nākamreiz, kad tavs vājums tevi ir iestūmis stūrī, atceries un pasludini, ka Viņš ir spēcīgs, kad tu esi vājš!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es pasludinu, ka tad, kad esmu vājš, Tu esi spēcīgs. Tāpēc es par to neuztraukšos un nepalikšu savas vājības sakauts. Tā vietā es uzticēšos Tavam spēkam.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon