Kalpojiet viens otram savā laulībā

Kalpojiet viens otram savā laulībā

“Sievas, esiet paklausīgas saviem vīriem, tā tas pieklājas Tā Kunga draudzē. Vīri, mīliet savas sievas un neesiet skarbi pret viņām.” — Kolosiešiem 3:18-19

Deivam no rītiem patīk ēst augļu salātus. Un kādu rītu tas Kungs mani pamudināja pagatavot savam vīram augļu salātus.

Problēma bija tāda, ka es nepavisam negribēju taisīt augļu salātus. Es domāju – „Kāpēc man vienmēr viņam ir jādara kas jauks?” Tas Kungs pacietīgi man atgādināja, ka, kalpojot savam vīram, es patiesībā kalpoju Viņam.

Es tā prātoju, cik daudz laulību varētu tikt izglābtas, ja vīrs un sieva būtu gatavi parādīt savu mīlestību, kalpojot viens otram. Tā vien šķiet, ka šodien visi vēlas būt „brīvi”, un, jā, Jēzus tiešām mūs ir darījis brīvus. Tomēr Viņš nekad nav domājis, ka mēs šo brīvību varētu izmantot savtīgos nolūkos. Viņš vēlas, lai mēs savā laulībā viens otram kalpotu mīlestībā.

Nepārprotami, es mīlu savu vīru, un ir reizes, kad šo mīlestību vislabāk izpaust darbos. Vārdi ir brīnišķīgi, bet, dzīvojot mīlestībā, tava nodošanās tiks izpausta arī caur mīlestības darbiem.

Es mudinu tevi, lai tavu mīlestību pavada arī darbi. Lūdz, lai Dievs parāda, kā tu vari kalpot savam vīram/sievai un viņu šodien svētīt.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu savā laulībā būt savtīgs. Palīdzi man kalpot manam vīram/sievai, kā Tu to vēlies, un mīlēt viņu vairāk kā tikai ar saviem vārdiem.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon