Tava dzīve nemainīsies, kamēr nemainīsies tava domāšana

Tava dzīve nemainīsies, kamēr nemainīsies tava domāšana

“Beidzot vēl, brāļi, kas vien ir patiess, kas svēts, kas taisns, kas šķīsts, kas patīkams, kam laba slava, ja ir kāds tikums un ja ir kas cildināms, par to domājiet!” — Filipiešiem 4:8

Es daudzus gadus aizvadīju, esot nelaimīga, jo katru rītu iesāku ar negatīvām, skumjām un depresīvām domām. Tagad es varu teikt, ka esmu patiesi apmierināta, jo Svētais Gars man ir palīdzējis iemācīties, kā dzīvot saskaņā ar Kristus prātu, ko Viņš mums ir dāvājis.

Varbūt arī tu, līdzīgi kā es, daudzus gadus esi pavadījis, domājot nepareizas domas. Labās ziņas ir tās, ka ar Dieva palīdzību tas var mainīties jau šodien.

Ja tu cīnies ar negatīvām domām, tad ļoti svarīgi ir saprast un pieņemt, ka tava dzīve nemainīsies, kamēr tu nemainīsi savu domāšanu. Atjaunota, dievbijīga domāšana ir jebkuru pārmaiņu pamatā.

Bībelē ir ļoti daudz runāts par to, kādas domas mums vajadzētu domāt. Filipiešiem 4:8 ir teikts, lai domājam par to, kas mūs ceļ, nevis grauj.


Es gribu tevi šodien izaicināt – tā vietā, lai, tikko pamodies, uzreiz domātu negatīvas domas, izvēlies kādu pozitīvu patiesību no Svētajiem Rakstiem, un domā par to katru rītu, kad pamosties. Lai Dieva Vārds tevī aug un pārveido tavu prātu. Velti savas domas labajam un izbaudi tā nestās pārmaiņas.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon