“Kārdināts” darīt labu

“Kārdināts” darīt labu

“Tādēļ, kas šķietas stāvam, lai pielūko, ka nekrīt.” — 1. Korintiešiem 10:12

Viena no īpašībām, kas mūs ievelk kārdinājumā grēkot, ir pārāk augsta sevis vērtēšana un pārlieku liela uzticēšanās saviem spēkiem. Šādu attieksmi mūsos veicina ienaidnieks. Mēs kļūstam lepni, domājot, ka viss jau ir labi – un tad sātans ir klāt ar kārdinājumu, un mēs krītam grēkā.

Iespējams, mani turpmākie vārdi tevi pārsteigs, bet tev jāzina, ka ir arī labi kārdinājumi. Mums jāsaprot, ka velns mūs kārdina darīt ļaunu, bet savā ziņā Dievs mūs kārdina darīt labu. Ikreiz, kad ienaidnieks tavā priekšā liek sliktu iespēju, Dievam vienmēr ir ko likt tās vietā.

Kad kārdinājums grēkot kļūst pārāk spēcīgs, tad atceries, ka Svētais Gars, kurš ir daudz spēcīgāks par ienaidnieku, arī vēlas tevi pārņemt, bet labā ziņā. Viņš grib tevi ietekmēt, lai tu paveiktu ko varenu, ja vien Viņam to ļausi.

Dievs cenšas izglābt mūsu dzīvi. Viņš grib mūs stiprināt, lai neatkarīgi no tā, kas varētu notikt, mēs būtu pasargāti zem Viņa spārniem. Kad Dievs tevi kārdina uz ko labu, tad labākais, ko tu vari darīt, ir paklausīt.


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es gribu ieklausīties un paklausīt Taviem labajiem „kārdinājumiem”. Kad ienaidnieks mēģina panākt, lai es klūpu, atklāj man Savu gribu un plānu, lai tā vietā varu sekot Tev.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon