Katra diena ir jauna diena

Katra diena ir jauna diena

“Šī ir tā diena, ko Tas Kungs devis: priecāsimies un līksmosimies šinī dienā!” — Psalms 118:24

Dievs vēlas, lai savā parastajā, ikdienas dzīvē, pat arī savās sliktākajās dienās mēs izjustu prieku.

Bija posms manā dzīvē, kad es ar bailēm domāju par katru jaunu dienu. Es spēju domāt tikai par saviem apstākļiem – prātojot, kā mēs ar Deivu apmaksāsim rēķinus, kā paveiksim visu, kas mums jāizdara. Bija reizes, kad gribēju uzvilkt segu pār galvu un palikt gultā.

Es biju tik dziļi sapinusies raizēs, ka palaidu garām pašu svarīgāko – Dievs man bija devis jaunu dienu, un Viņš to deva, lai es to varētu izbaudīt.

Katrā dienā atgadās daudzi mazi notikumi, kas varētu tev laupīt mieru; piemēram, mašīnas atslēgu nozaudēšana, nokļūšana satiksmes sastrēgumā. Tomēr arī tajā visā tu vari pieņemt lēmumu saglabāt mieru.

Kad mēs iemācāmies vairs nekoncentrēties un nedomāt tikai par sevi un saviem ikdienas apstākļiem, bet raudzīties uz Dievu un mīlēt citus, mēs sākam pieņemt attieksmi, kas pagodina Viņu, un spējam uztvert katru dienu kā jaunu, aizraujošu dāvanu no Dieva.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, paldies par jaunas dienas dāvanu. Tā vietā, lai koncentrētos uz visām ikdienas grūtībām, es izvēlos būt Tavā mierā, priecāties un izbaudīt šo jauno dienu!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon