Kristū starpsienas tiek nojauktas

Kristū starpsienas tiek nojauktas

“Viss un visos – Kristus [itin viss un itin visur, visiem cilvēkiem, nevienu neatmetot].” (KOLOSIEŠIEM 3:11)

Dievs mūs ir radījis kā vienotu, jaunu radījumu Jēzu Kristū, kurā visas starpsienas zūd, un mēs Viņā kļūstam viens. Tas nozīmē, ka mums jāpaļaujas, ka Dievs parūpēsies par to, ko nespējam, un jāpieņem no Viņa kā dāvana mūsu talanti un spējas. Viss ir Viņā! Viņā mēs esam salīdzināti ar Dievu, mūsu dzīve ir Viņā, mūsu prieks un miers ir Viņā. Viss ir uz Viņu, Viņā un caur Viņu (sk. Romiešiem 11:36).

Mums vairs nav sevi jāsalīdzina ar citiem. Nav svarīgi, ko citi var un mēs nespējam izdarīt, jo mūsu vienīgā vērtība ir atrodama Viņā. Mēs esam brīvi no salīdzināšanas un sāncensības, kas ļauj mums būt pašiem. Esi labākā sevis versija! Ja tev kaut kas padodas, pateicies par to Dievam; ja kaut ko nespēj, pateicies, ka vienalga Viņš tevi mīl un parūpēsies par visu pārējo.

Šī patiesība ļauj tev ieiet Dieva mierā un izvairīties no sevis atraidījuma sāpēm un tukšas dzīves, kuras laikā tu censtos kļūt par to, kas nekad nebūsi. Ja tu ieklausīsies Dieva balsī, tad sadzirdēsi, ka Viņš tev tieši tagad saka, ka tu esi īpašs; nav nekādas nepieciešamības tev sevi salīdzināt ar citiem. Kristū visas starpsienas tiek nojauktas, un Viņā mēs visi esam viens.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs nekad tev nepalīdzēs kļūt par kādu citu, bet Viņš tev palīdzēs būt par tevis paša labāko versiju.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon