Labākais veids, kā iesākt dienu

Labākais veids, kā iesākt dienu

“Ar mazu gaismiņu es nāku, pēc palīga saukdams; es paļaujos uz Tavu vārdu.” — Psalms 119:147

Kā tu iesāc savu dienu? Vai tu steigā izlec no gultas un pēdējā mirklī izskrien pa durvīm? Vai tu ieslēdz TV? Vai tu vingro? Lai kāds būtu tavs dienas iesākums, svarīgākais jautājums, ko sev pajautāt ir šāds – Kāda loma manā rīta cēlienā ir Dievam?

Pagāja daudzi gadi, kamēr es to sapratu, bet tagad es zinu, ka labākais veids, kā iesākt savu dienu, ir pateikties Dievam par to, ko Viņš ir darījis manā labā, un vaicāt Viņam, kā es šodien varu būt par svētību citiem.

Es iedrošinu tevi katru rītu pavadīt laiku, lai koncentrētos uz to labo, ko Dievs ir darījis tavā dzīvē. Padomā par grūtībām un briesmām, caur kurām Viņš tevi ir izvedis, kā Viņš tevi ir dziedinājis un mainījis. Cik labi ir zināt, ka Viņš par tevi rūpējas un uzklausa tavas lūgšanas.

Ja iemācīsies katru rītu vērst savas domas uz Dievu, Viņš dāvās tev mieru un prieku, kas tev vajadzīgs, lai spētu savā ikdienas skrējienā dzīvot Viņam par godu.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es šodien pieņemu lēmumu ik dienas vispirms meklēt Tevi. Nav nekā svarīgāka par dzīšanos Tev pakaļ, saņemot Tavu mieru un prieku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon