Lai Dievs kļūst par tavu gidu

Lai Dievs kļūst par tavu gidu

“…tāds ir Dievs, mūsu Dievs, kas mūs vadīs mūžu mūžos.” —Psalms 48:15

Kad Jēzus dzīvoja uz šīs zemes, Viņš vienmēr zināja, kā rīkoties, jo darīja vienīgi to, ko redzēja darām Savu Tēvu. Tāpat kā mūsu Kungs, arī mēs varam uzticēties, ka Dievs ikdienas vadīs mūs pa pareizo ceļu.

Psalmā 48:15 teikts, ka Dievs mūs vadīs mūžu mūžos! Cik brīnišķīgi ir apzināties, ka mums ir Vadonis, kurš mūs var nogādāt no viena dzīves punkta līdz nākamajam.

Kad mēs ar manu vīru Deivu ciemojamies kādā jaunā vietā, mēs bieži mēdzam noalgot gidu. Bet kādu reizi mēs nolēmām visu izpētīt paši un drīz vien sapratām, ka tā ir pilnīga laika izniekošana. Lielāko dienas daļu mēs bijām apmaldījušies, izmisīgi cenšoties atrast mājupceļu.

Man šķiet, ka reizēm mēs pret dzīvi izturamies tāpat, kā toreiz mēs ar Deivu uztvērām mūsu ceļojumu. Sekot pieredzējušam gidam vienmēr ir vieglāk nekā bezmērķīgi maldīties vienam pašam. Tā vietā, lai ietu savu ceļu, dari to, ko redzi darām Tēvu, un ļauj, lai Viņš tevi vada. Dievs ir gatavs mūs vadīt, un tas ir tik svarīgi, ka mēs Viņam sekotu.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu savu dzīvi nodzīvot kā tūrists bez gida, bezmērķīgi maldoties savos ceļos. Vienīgi Tu vari man parādīt, ko darīt un kā dzīvot, tāpēc es katru dienu izvēlos sekot Tavai vadībai.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon