Lai miers valda pār tavu dzīvi

Lai miers valda pār tavu dzīvi

“Bet Kristus miers lai valda jūsu sirdīs, jo tam jūs esat aicināti kā viena miesa; esiet pateicīgi!” — Kolosiešiem 3:15

Mēs visi izjūtam emocijas un no tām nekad nebūsim brīvi. Es ticu, ka viens no katra ticīga cilvēkiem mērķiem ir sasniegt emocionālu stabilitāti. Lai iemācītos, kā pārvaldīt savas emocijas, nevis ļaut tām valdīt pār sevi, mums nākas meklēt Dieva palīdzību.

Padomā – tu esi veikalā un meklē kādu lietu. Tu esi solījis Dievam, ka pienācis laiks tikt vaļā no visiem parādiem un esi  nolēmis stingri uzraudzīt savus iepirkšanās paradumus, nepērkot neko tādu, kas tev nav vajadzīgs. Tomēr, esot veikalā, tu ieraugi, ka šobrīd notiek izpārdošana, un precēm, kas jau ir bijušas ar atlaidi, šodien ir papildus 50% atlaide! Ko tu dari? Vai tu seko savām emocijām un padodies, vai arī gaidi, kamēr emocijas norimstas, lai pieņemtu gudru lēmumu?

Dievs vēlas, lai tu pieņemtu lēmumu, ko raksturo miers. Ļaujot Viņa mieram pārņemt vadību, bieži vien mums nākas nedaudz pagaidīt, kamēr norimstas emocijas, lai pēc tam izvērtētu, vai tas tiešām būtu pareizais lēmums.

Neļauj emocijām pieņemt lēmumus. Vienmēr izvēlies mieru.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es izvēlos ļaut Tavam mieram valdīt pār manu sirdi. Es negribu pieņemt lēmumus, balstoties savās emocijās; es gribu mierīgi un saprātīgi izvēlēties ceļu, kuru Tu man esi paredzējis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon