Lai Svētais Gars Uzņemas Vadību

Lai Svētais Gars uzņemas vadību

“Es, Tas Kungs, tavs Dievs, mācu tev to, kas tev par svētību, un vedu tevi pa to ceļu, pa kuru tev jāstaigā.” (Jesajas 48:17)

Vairums cilvēku baidās atšķirties no pārējiem. Daudzkārt cilvēki jūtas ērtāk ievērot konkrētus noteikumus, nekā uzdrīkstēties sekot Svētā Gara vadībai. Kad ievērojam cilvēka radītus noteikumus, mēs izpatīkam cilvēkiem, bet, ja speram soli ticībā un sekojam Svētajam Garam, mēs izpatīkam Viņam. Mums nevajadzētu izjust spiedienu lūgt konkrētā veidā, noteiktas stundas dienā vai koncentrēties uz iepriekš noteiktiem lūgšanu tematiem tikai tāpēc, ka to dara kāds cits. Tā vietā, mums jājūtas brīviem izpaust savu neatkārtojamību, lūdzot tā, kā Dievs mūs māca.

Reizēm, darot to, ko dara visi citi, mēs jūtamies droši, tomēr skumji ir tas, ka mēs nejūtam piepildījumu, kamēr neesam iemācījušies “atsiet laivu no piestātnes”, ja tā var teikt, ļaujot, lai Dieva Gara okeāns to vada, kur vēlas. Es daudzus gadus aizvadīju piesieta pie piestātnes, ievērojot citu iemācītus noteikumus, kas regulēja to, kā lūgt, un tas bija labs iesākums, tomēr ar laiku mana lūgšanu pieredze kļuva ļoti sausa un garlaicīga. Kad iemācījos atsiet savu laivu un nodevos Svētā Gara vadībai, piedzīvoju brīnišķīgu svaigumu un radošumu. Es ieraudzīju, ka gandrīz katru dienu Svētais Gars mani vada citādāk, un man vairs nebija jālūdz pēc noteikumiem, nosacījumiem un laika ierobežojumiem.

Sāc jau tagad un lūdz, lai Dievs tev parāda, cik tu esi unikāls, un palīdz dzirdēt un sekot Viņa balsij, saskaņā ar to neatkārtojamo, brīnišķīgo raksturu, kādu Viņš tev pats ir dāvinājis.


Dieva vārds šodienai: Atsien savu laivu no piestātnes, ļaujot Dievam sēsties pie stūres.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon