Lai tava gaisma spīd

Lai tava gaisma spīd

„Tāpat lai jūsu gaisma spīd ļaužu priekšā, ka tie ierauga jūsu labos darbus un godā jūsu Tēvu, kas ir debesīs.” – Mateja 5:16

Slavens filozofs un orators Edmunds Burkē reiz teicis: “Viss, kas vajadzīgs, lai ļaunums triumfētu, ir panākt, lai labi cilvēki neko nedarītu.” Tā ir taisnība. Neko nedarīt ir viegli, bet tas ir arī bīstami. Ja ļaunums netiek apspiests, tas noteikti augs plašumā.

Mēs visi iekrītam slazdā, kurā sākam sūdzēties par visu, kas nenotiek pareizi. Tomēr sūdzēšanās nedod nekādu labumu, vien atņem mums vēl vairāk drosmi. Tajā nav nekāda pozitīva spēka, līdz ar to nespēj neko mainīt.

Iedomājies, kas notiktu, ja Dievs to vien darītu, kā sūdzētos par visu, kas noticis ne tā, kopš radīja pasauli. Tomēr Tēvs nesūdzas. Viņš joprojām ir labs un cīnās par taisnīgumu. Ļaunums ir spēcīgs, bet labais ir vēl spēcīgāks.

Ir vērtīgi apstāties, lai saprastu, ka Dievs šajā pasaulē ir izvēlējies darboties caur Saviem bērniem – tevi un mani. Viņa gaisma ir mūsos, un mēs nevaram atļauties neko nedarīt. Mums jāļauj savai gaismai spīdēt, darot labu Viņa vārdā.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, ir ļoti vienkārši sakrustot rokas un neko nedarīt, bet ir daudz labāk ļaut Tavai gaismai spīdēt. Ļauj man pretoties ļaunumam un pie katras iespējas rīkoties Tavā labestībā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon