Dievs var vērst tavus lielākos pārbaudījumus tev par labu

Dievs var vērst tavus lielākos pārbaudījumus tev par labu

“Jūs gan bijāt iecerējuši man ļaunu darīt, bet Dievs to ir par labu vērsis, gribēdams, kā šodien redzams, daudz ļaužu saglabāt dzīvus.” — 1. Mozus 50:20

Pirms kāda laika Dievs runāja uz manu sirdi: „Džoisa, tu neredzi tālāk par savu degungalu (kas nav visai tālu), un tu pieņem, ka viss, kas nešķiet labs, noteikti arī nav labs. Bet Es redzu no sākuma līdz beigām, jo Es esmu Sākums un Gals, un Es zinu daudz ko tādu, ko tu nezini.” Mēs zinām daļēji, bet Dievs zina visu.

1. Mozus grāmatā 50:20 Jāzeps runā uz saviem brāļiem, kuri iepriekš pret viņu bija vardarbīgi izturējušies. Kad brāļi viņu iemeta bedrē un vēlāk pārdeva vergu tirgotājiem, viņiem šķita, ka šādi ieriebj Jāzepam, tomēr Dieva plāns bija lietot šos pārbaudījumus, lai Jāzepu paaugstinātu un viņam piešķirtu lielu ietekmi un varu.

Reizēm tieši tas, kas uz brīdi šķiet briesmīgs, vēlāk izrādās par lielu svētību. Lielākie pārbaudījumi var tevī radīt visstiprāko ticību. Iespējams, tu esi bedres pašā apakšā, bet Dieva plāns ir izmantot šo bedri, lai paaugstinātu tevi Viņa aicinājumā tavai dzīvei. Atceries, Dievs redz visu, un Viņš lietos šos pārbaudījumus tev par labu.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es neredzu tālāk par savu degungalu, bet es uzticos Tev, jo es zinu, ka Tu redzi visu. Es ticu, ka Tu vari visus manus pārbaudījumus un ciešanas vērst man par labu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon