Lielisks darījums

Lielisks darījums

“Met savu nastu uz To Kungu, Viņš tevi uzturēs taisnu; Viņš neļaus nemūžam taisnajam šaubīties.” — Psalms 55:23

Vai zināji, ka Dievs vēlas ar tevi veikt kādu darījumu? Viņš vēlas, ka tu atdotu Viņam visas savas rūpes, problēmas un kļūdas. Tā vietā Viņš tev dos Savu mieru un prieku.

Dievs tiešām grib par mums parūpēties, bet, lai mēs to Viņam ļautu, mums jāpārstāj pašiem zūdīties par sevi un uztraukties par visiem sīkumiem, ko nespējam nekādi ietekmēt. Daudzi vēlētos, ka Dievs par viņiem rūpējas, bet viņi tomēr uzstāj uz tiesībām turpināt raizēties un rast atbildes saviem spēkiem, tā vietā, lai gaidītu uz Dieva vadību.

Dievs dāvās mums mieru, bet pirms tam mums ir jāatdod Viņam savas raizes! Kāds lielisks darījums! Mēs dodam Dievam savas raizes, un Viņš mums dāvā Savu mieru. Mēs dodam Viņam visu savu grūtsirdību un bažas, un Viņš mums dod Savu aizsardzību, stabilitāti un prieku. Tā ir tik brīnišķīga svētība un privilēģija, ko saņemam tāpēc, ka Viņš par mums rūpējas.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, Tu man esi piedāvājis brīnišķīgu darījumu. Tu esi daudz spējīgāks par mani, tāpēc es Tev atdodu visas savas raizes un saņemu Tevis dāvāto mieru un prieku!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon