Lūdz, pirms ir par vēlu

Lūdz, pirms ir par vēlu

“Un, tai vietā nonācis, Viņš tiem sacīja: “Lūdziet Dievu, ka jūs nekrītat kārdināšanā.”” (LŪKAS 22:40)

Gaidot Jēzu Ģetzemanes dārzā, mācekļi tika daudzējādi kārdināti. Iespējams, viņi vēlējās bēgt, slēpties vai arī rīkoties kā Pēteris, noliedzot, ka pazīst Kristu. Jēzus nelika viņiem lūgt, lai tie būtu pasargāti no kārdinājumiem, bet gan to, lai viņi nekristu kārdināšanā.

Būtu jau lieliski, ja mēs nekad nejustu kārdinājumu rīkoties nepareizi, bet tā nekad nebūs. Bībele skaidri pasaka, ka kārdinājumiem ir jānāk. Viens no iemesliem, kāpēc mēs ticam Dievam, ir, lai spētu pretoties kārdinājumam rīkoties nepareizi. Jēzus gribēja, lai mācekļi par to jau laikus lūgtu, lai tad, kad spiediens palielināsies, viņi būtu pietiekami stipri tam stāties pretim.

Ja cilvēkam ir problēmas ar sāta sajūtu, būtu prātīgāk lūgt pēc spēka pateikt nē nepareizai ēdiena izvēlei vēl pirms sēšanās pie galda. Kāpēc gaidīt līdz kārdinājums elpo sejā, un visapkārt tik kārdinoši smaržo dažādi ēdieni? Es tiešām ticu, ka, ja mēs atpazītu savas vājības un regulāri lūgtu pēc spēka, mēs daudz biežāk piedzīvotu uzvaru. Es zinu, ka mans kārdinājums ir ļauties nepacietībai, ja man nākas gaidīt, tāpēc vēl pirms nonāku situācijās, kas ietver ilgu gaidīšanu, es jau sāku par tām lūgt, un tas man tiešām palīdz. Dievs mums ir apsolījis Savu spēku, un mums Viņam pēc tā ir jālūdz.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Tu spēj visu Tā spēkā, kas tevi dara stipru.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon