Lūdz Un Paklausi

Lūdz un paklausi

.. ausis Tu man esi devis dzirdēt. (Psalms 40:7)

Daudzus gadus es dzīvoju ar ilgām dzirdēt Dieva balsi, tomēr vēlējos saglabāt iespēju izvēlēties, kam no dzirdētā paklausīt. Es gribēju darīt to, ko Viņš ir licis, tomēr tikai tad, ja tas nebija nekas grūts, un arī man šķita kā laba doma. Savukārt, ja man dzirdētais nepatika, izlikos, ka tas nemaz nav no Dieva!

Reizēm Dievs tev pavēstīs ko tiešām lielisku. Citās reizēs – ne tik aizraujošu, tomēr tas nenozīmē, ka, paklausot, arī šie norādījumi nevarētu tavā dzīvē ienest daudz kā laba. Piemēram, ja Dievs mudina tevi atvainoties, jo esi pret kādu bijis rupjš, tad nelīdzēs, ka noteiksi – “Jā, bet viņš arī pret mani bija rupjš!” Ja tu runā Viņam pretim, atrodot attaisnojumus, sanāk, ka, jā, tu esi lūdzis un dzirdējis Dieva balsi, tomēr neesi tai paklausījis.

Atskatoties uz vairāk kā trīs desmitgadēm, kas aizvadītas ar Dievu, vadot šo kalpošanu, man jāsaka, ka vienkāršākais izskaidrojums panākumiem, ko esam ar Deivu piedzīvojuši, ir tas, ka esam iemācījušies lūgt un sadzirdēt Dievu, un tad arī darīt to, ko Viņš ir licis. Šo daudzo gadu gaitā, meklējot Dievu un ejot uz priekšu Viņa dotajā aicinājumā, varu teikt, ka pāri visam es esmu vienkārši lūgusi un paklausījusi. Tas ne vienmēr ir bijis izdevīgi, bet vienmēr ir izrādījies iedarbīgi.

Ja vēlies, lai tavā dzīvē piepildās Dieva plāns, visvienkāršākā recepte ir šāda – lūdz un paklausi. Dievs ir devis tev spēju paveikt gan vienu, gan otru, un, ja darīsi to bez apstājas, tad sāksi dzīvot pilnīgā saskaņā ar Viņa nodomu tavai dzīvei.


Dieva vārds šodienai: Lūdz. Klausies ar savu sirdi. Paklausi tam, ko esi dzirdējis.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon