Lūdzu, klusu!

Lūdzu, klusu!

“Uztici Tam Kungam savus darbus, tad tavi nodomi sekmēsies.” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 16:3)

Ja to lūdzam, Dievs iejaucas mūsu dzīvē. Kad pārstājam censties visu darīt pa savam, Viņš pārņem vadību. Kad tieši Dievs sāk runāt uz mums personīgi un spēcīgi? Tad, kad pārstājam runāt un sākam klausīties. Tā vietā, lai mēģinātu pašiem atrisināt savas problēmas, raizētos un nemitīgi par tām domātu, mums vajadzētu klusumā ieklausīties, kas Dievam par to sakāms.

Šodienas pantā ir minēti mūsu “darbi”. Ļoti bieži mūsu darbi ir tas, ko mēs “sastrādājam” savā prātā – mūsu prātojumi, secinājumi, mēģinājumi saprast kas notiek, ko mums darīt. Dievs saka, ja mēs uzticēsim Dievam savus darbus, tad arī mūsu nodomi sekmēsies. Citiem vārdiem sakot, ja spējam apklusināt savu prātu, iegūsim skaidru galvu, un Dievs var dāvāt mums jaunas domas, runāt uz mums par inovatīvām stratēģijām un jaunu virzienu.

Reiz biju ārkārtīgi noraizējusies par kādu problēmu, tomēr nekādi nespēju saredzēt risinājumu. Galu galā es noklusu un jautāju Dievam, ko man darīt; Viņš deva vienkāršu atbildi – “Dari to, ko tu ieteiktu darīt kādam, kas nāktu pie tevis pēc tāda paša padoma.” Es uzreiz zināju, ko darīt, un atgriezās mans miers. Ja vien būsim klusi un klausīsimies, Dievs ir gatavs dot mums atbildi.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Vērs savas domas uz augšu un turi muti ciet, lai Dievs var uz tevi runāt, un tavi nodomi sekmētos.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon