Maini savu domāšanu

Maini savu domāšanu

“… pārvērtieties, atjaunodamies savā garā [prātā], lai pareizi saprastu, kas ir Dieva griba: to, kas ir labs, tīkams un pilnīgs.” — Romiešiem 12:2

Vai esat kādreiz dzirdējuši teicienu, ka prāts ir briesmīga matērija, ko izniekot? Mūsu prātam piemīt liels potenciāls darīt labu, mācīties, radīt, domāt un augt, tomēr, ja cilvēks neizmanto pilnu tā potenciālu, tā ir liela traģēdija.

Manā dzīvē bija posms, kad es pieļāvu, ka manā prātā iekļūst pārāk daudzas iznīcinošas domas – negatīvas, mokošas, apvainojošas, nepiedodošas, kaunpilnas un apsūdzošas domas. Problēma bija tajā, ka man nebija ne mazākās jausmas, ka es spēju tās kontrolēt un izvēlēties, kurām domām pievērsties un noticēt.

Es agrāk nesapratu, ka man piemita spēks pārtraukt domāt domas, kas nav patiesas. Neviens man nekad nebija teicis, ka es varu izvēlēties, par ko domāt. Vai tev kāds to ir teicis? Ja nē, tad es šodien tev to saku– tev nav jāpieļauj, ka tavas domas tevi kontrolē. Tu vari izvēlēties, ko domāt un pievērsties dievbijīgām domām!

Romiešiem 12:2 teikts, lai ļaujam Dievam sevi pārveidot, mainot mūsu domāšanas veidu. Dievs grib tev palīdzēt uzvarēt cīņu tavā prātā. Kā tas notiek praktiski?

Lūk, ko es esmu izmēģinājusi jau neskaitāmas reizes un ticu, ka tas palīdzēs arī tev – nākamreiz, kad cīnīsies ar nevēlamām domām, es gribu, lai tu apstājies un atrodi kaut ko konkrētu, par ko vari Dievam pateikties. Pateicies Viņam par Viņa labestību un neskaitāmajām svētībām, ko Viņš ir izlējis pār tavu dzīvi! Ja tu to neatlaidīgi turpināsi praktizēt, tad redzēsi, ka tava dzīve sāks mainīties un viss nokārtosies.

Es ceru un lūdzu, lai tu spētu ikdienas savās domās izdzīvot Viņa mīlestību pret tevi!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, savā domu pasaulē es vēlos piedzīvot Tavu spēku. Es izvēlos koncentrēties uz Tavu labestību un mīlestību pret mani. Lai arī kādas domas censtos pārņemt manu prātu, es zinu, ka Tu pār tām esi daudz lielāks un pārāks.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon