Meklē Dievu nepārtraukti

Meklē Dievu nepārtraukti

“Vēstneši nāca pie Jošafāta un viņam ziņoja: “Pret tevi nāk liels pulks (..); tad Jošafāts izbijās, un viņš apņēmās meklēt un sastapt To Kungu, un viņš izsludināja gavēni pa visu Jūdu.” (2. Laiku 20:2-3)

Kad ķēniņam Jošafātam bija jādzird no Dieva, viņš izsludināja visā Jūdas ķēniņvalstī gavēni. Visa tauta sapulcējās, lai meklētu to Kungu un Viņa palīdzību, no visas sirds ilgojoties pēc Viņa iejaukšanās.

Jošafāts izsludināja gavēni, lai parādītu Dievam savus sirds patiesos nodomus un savu vajadzību pēc Dieva. Ja tev ir jādzird no Dieva, apsver iespēju izlaist dažas maltītes un velti laiku, lai meklētu Dievu. Izslēgt televīziju un pavadīt laiku ar Dievu tā vietā, lai skatītos kārtējo seriālu, arī nav slikta doma. Tu vari arī pavadīt vairākus vakarus mājās, meklējot Dievu, nevis izklaidējoties ar draugiem, lai meklētu viņu padomu un viedokli. Šāda sevis disciplinēšana parāda, ka tu apzinies, cik svarīgi šajā mirklī ir dzirdēt no Dieva.

Ir cilvēki, kas Dievu tik uzcītīgi meklē vienīgi tad, kad nonākuši grūtībās, lai arī mums nāktos pēc Viņa dzīties tikpat pamatīgi visu laiku. Reiz Dievs man lika sirdī atziņu, ka iemesls, kāpēc tik daudziem ir nomācošas problēmas, ir tas, ka vienīgais laiks, kad viņi vispār meklē Dievu, ir, esot grūtībās. Viņš man parādīja patiesību – ja Viņš kādu labu atbrīvotu no problēmām, tad šie cilvēki vairs vispār Viņu nemeklētu. Viņš teica: “Meklē Mani tā, it kā tu visu laiku būtu izmisumā, tad brīži, kad tiešām māc izmisums, kļūs ļoti reti.” Manuprāt, tas ir labs padoms, un es iedrošinu tevi pie tā turēties katru dienu.


Dieva vārds šodienai: Negaidi, kad būsi grūtībās, lai meklētu Dievu; meklē Viņu visu laiku.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon