Mēs esam aicināti izbaudīt Dievu

“Bet mums ir tik viens Dievs, Tēvs, no kura visas lietas un kurš ir mūsu ilgu mērķis; un tik viens Kungs, Jēzus Kristus, caur kuru visas lietas.” — 1. Korintiešiem 8:6

Mums jājūtas ērti ar Dievu. Es nedomāju, ka mums jāzaudē cieņa, bet mums no Viņa nav arī jābaidās. Patiesībā es domāju, ka katra kristieša lielākais dzīves aicinājums ir izbaudīt Dievu. Mēs esam aicināti izbaudīt Tēvu, jo Viņš ir dzīvība, un, ja vien mēs neizbaudām pašu Dievu, nevaram izbaudīt arī dzīvi.

Reizēm mums ir grūti izbaudīt Dieva klātbūtni, jo pazūdam kalpošanā Viņam, atklājot, kādas ir mūsu dāvanas, pavadot visu savu laiku kalpojot. Arī ar mani tā notika. Aptuveni piecus gadus pēc kalpošanas uzsākšanas, Dievs lika man nospiest bremžu pedāli, jo es biju kļuvusi tik lepna par darbu, ko darīju Viņa labā, ka vairs nemācēju izbaudīt Viņa tuvumu.

Kad sākam lepoties ar visu to, ko mēs darām, mums jākļūst uzmanīgiem. Dievam tas nav svarīgākais. Kā mūsu Tēvs, Viņš vienkārši vēlas, lai mēs Viņu iepazītu un izbaudītu.
Ļauj man tev pajautāt – vai tu šodien lepojies ar saviem darbiem? Vai arī tu patiesi, no sirds izbaudi Dievu?

Lūgšanas piemērs

“Tēvs, Dievs, es gribu Tevi izbaudīt. Būt sadraudzībā ar Tevi un Tavā tuvumā ir tik brīnišķīgi. Es nolieku savu lepnumu un pazemojos Tavā priekšā, lai varu tikai Tevī atrast savu mērķi un prieku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon