Mēs visi cīnāmies labo cīņu

Mēs visi cīnāmies labo cīņu

“Kad tu iesi caur ūdeņiem, Es būšu pie tevis, un caur straumēm, tās tevi nepārplūdinās; kad tu iesi caur uguni, tu nesadegsi, uguns liesmas tev nekaitēs!” — Jesajas 43:2

Es ticu, ka viena no velna viltībām, ar kuru mēs bieži sastopamies, ir meli, kas saka, ka mēs pret velnu cīnāmies pilnīgi vieni. Velnam patīk mūs nošķirt no apkārtējiem, liekot domāt, ka neviens cits nekad nav piedzīvojis un nepiedzīvos to, ko šobrīd piedzīvo tu.

Patiesība ir tāda, ka mēs visi cīnāmies. Tu neesi vienīgais, kurš pagurst. Tu neesi vienīgais, kuram ir grūti pastāvēt cīņā pret sātana meliem, neielaižot sevī negatīvas emocijas.

Arī man jācīnās labā ticības cīņa, tāpat kā tev. Un ir vēl daudzi, patiesībā neskaitāmi daudzi citi ticīgie, kas kopā ar tevi iestājas pret ienaidnieku.

Bet pats labākais – Dievs ir ar tevi ik uz soļa. Jesajas 43:2 ir apsolīts, ka mēs izturēsim jebkuras grūtības un pārbaudījumus, jo pats Dievs dodas cīņā kopā ar mums. Kad esam iemesti jūrā, mēs neslīksim, kad esam ugunī, mēs nesadegsim, jo Viņš ir ar mums.

Tāpēc esi drosmīgs. Turpini. Dievs tev dos spēku un gudrību ikvienai tavas dzīves cīņai.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, paldies, ka esi ar mani un visiem Taviem sekotājiem, kuri arī cīnās ar ienaidnieku. Es neticēšu tiem meliem, kas saka, ka esmu viens. Tu esi uzticams, un Tu vienmēr esi ar mums, palīdzot, kad esi mums vajadzīgs.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon