Mierinātājs

Mierinātājs

“Es, Es esmu Tavs iepriecinātājs!” (JESAJAS 51:12)

Ir vairāki vārdi, kas raksturo Svētā Gara raksturu un Viņa kalpošanu mūsu dzīvē. Viņš ir saukts par mūsu Skolotāju, Palīgu, Aizlūdzēju, Aizstāvi un Mierinātāju. Šie vārdi atklāj, ko Svētais Gars vēlas darīt ticīgo dzīvē. Šodien vēlos koncentrēties uz Viņu kā Mierinātāju (sk. Jāņa 14:16).

Daudzus gadus es nemitīgi dusmojos uz savu vīru, jo viņš nesteidzās mani mierināt ikreiz, kad man šķita, ka man vajadzīgs mierinājums. Es pat domāju, ka viņš centās, bet tagad es saprotu, ka Dievs neļāva Deivam mani mierināt, jo tā vietā man vajadzēja meklēt mierinājumu pie Svētā Gara. Viņš man būtu devis vajadzīgo mierinājumu, ja vien būtu to Viņam lūgusi.

Dievs atļauj citiem būt iesaistītiem mūsu dzīvē noteiktā mērā, bet ne vairāk par to. Pat tie cilvēki, kas mums ir paši tuvākie, nevar visu laiku sniegt mums visu vajadzīgo. Ja sagaidām no citiem to, ko vienīgi Dievs spēj izdarīt, varam būt droši, ka mums nāksies vilties.

Neviens nespēj tā mierināt kā Dievs. Cilvēks nekad nevar mums dot to, kas mums patiesi nepieciešams, ja vien Dievs nav licis šim cilvēkam mums kalpot, kas notiek visai bieži. Tajā pašā laikā Dievs ir vienīgais patiesa mierinājuma avots, un mums vajadzētu doties pie Viņa uzreiz, kad sajūtam nepieciešamību pēc mierinājuma; tad atliek vien to saņemt tā, kā Dievs to ir iecerējis mums dot. Ja tu šodien jūties sāpināts, es tevi iedrošinu lūgt Dievam pēc dievišķa mierinājuma.


Dieva vārds šodienai: Meklē un saņem mierinājumu no Dieva.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon