Mierpilnas, vienmērīgas dzīves brīvība

“Bet tu paliec skaidrā prātā visās lietās, paciet ļaunumu, dari evaņģēlista darbu, izpildi savu kalpošanu līdz galam.” — 2. Timotejam 4:5

Cilvēki piedzimst, lai būtu brīvi; tā ir Dieva dāvana. Jautājums ir šāds – vai tu esi gatavs darīt visu, kas vajadzīgs, lai iegūtu brīvību, vai arī gribi visu atlikušo dzīvi aizvadīt tur, kur šobrīd esi? Ja gribi tapt brīvs, tad tev jāsāk rīkoties tā, kā Dievs to vēlas, soli pa solim, līdz tu spēsi atstāt šodienas jucekli aiz muguras.

2. vēstulē Timotejam 4:5 Pāvils mudina, lai Timotejs būtu skaidrā prātā, paciestu ļaunumu un turpinātu izpildīt savu kalpošanu. Tas ir labs padoms mums visiem.

Tā vietā, lai esot grūtībās ļautu emocijām valdīt pār sevi, mums ir jānomierinās un jākoncentrējas uz to, ko Dievs ir aicinājis mūs darīt. Ja tevi kaut kas nomāc, tā vietā, lai ļautu tam sabojāt savu dzīvi, pārvērt to par kaut ko labu. Pārvari ļaunumu un dusmas, lūdzot par tiem, kas tevi ir sāpinājuši un tevi izmantojuši. Stājies pretī patmīlības sajūtām, izdarot ko labu kādam citam.

Ikreiz, kad ienaidnieks cenšas sacelt tevī emociju vētru, nomierinies un dari to, ko Dievs tev ir sacījis.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, palīdzi man būt mierīgam, nosvērtam, lai varu izbaudīt savu dzīvi un darīt tos darbus, uz kuriem Tu mani esi aicinājis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon