Miers

Miers

“Un Dieva miers, kas ir augstāks par visu saprašanu, pasargās jūsu sirdis un jūsu domas Kristū Jēzū.” (FILIPIEŠIEM 4:7)

Esmu uzrakstījusi vairākas grāmatas par to, kā Dievs vada Savus sekotājus caur mieru, tomēr gribu to minēt vēlreiz, jo tas tiešām ir ārkārtīgi svarīgi. Cilvēki, kas rīkojas par spīti, nejūtot sirdī mieru, dzīvo nožēlojamu dzīvi un nepiedzīvo panākumus. Mums ir jāseko mieram.

Šodienas pants vēlreiz apliecina, ka Dievs mūs vada caur mieru. Ja, piemēram, skatoties televīziju, tu pēkšņi jūti, ka esi zaudējis mieru, tad esi dzirdējis no Dieva. Miera trūkums konkrētā situācijā nozīmē, ka Dievs tev saka – “Izslēdz to! Tas, ko tu skaties, tev nenāk par labu!”

Ja tu zaudē mieru sarunas laikā, tad Dievs ar tevi runā. Apstājies un atvainojies, un tu izbēgsi no liekām nepatikšanām. Tu vari teikt – “Es atvainojos, ka to teicu. Tas nebija pareizi; lūdzu, piedod.” Dievs vēlas būt klātesošs it visos mūsu lēmumos. Viens no veidiem, kā Viņš mums atklāj, ko domā par to, ko sakām vai darām, ir – vai nu dodot mieru kā apstiprinājumu, vai arī to atņemot, kas kalpo kā norāde, ka iesāktais ir jāpārtrauc.

Ja mūsos nav miera, mēs nepaklausām Dievam, jo mums vajadzētu ļaut, lai Dieva miers valda mūsos un mūs vada (sk. Kolosiešiem 3:15). Ikreiz, kad zaudējam mieru, mums vajadzētu apstāties un ieklausīties, ko Dievs vēlas pateikt. Miers kalpo mūsu sirdij kā kompass, norādot pareizo virzienu. Tieši tāpēc Dievs Bībelē saka – “Dzenieties pēc miera ar visiem un pēc svētas dzīves, bez kā neviens neredzēs To Kungu.” (Ebrejiem 12:14)


Dieva vārds šodienai: Sekošana mieram pasargās tevi no nepatikšanām.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon