Mīlestība rīcībā

Mīlestība rīcībā

„No tam visi pazīs, ka jūs esat Mani mācekļi, ja jums būs mīlestība savā starpā.” — Jāņa 13:35

Kā kristieši, mēs tiekam aicināti pret citiem izturēties ar mīlestību. Kā lasām augstāk citētajā rakstu vietā – mūs atpazīs kā Jēzus mācekļus, ja mīlēsim cits citu (Jāņa 13:35).

Daudzi mīlestību izprot vienkārši kā sajūtas, tomēr tā ir kas daudz vairāk. Īsta mīlestība sevi parāda darbos. Un tiem pat nav jābūt neiespējamiem vai pārmērīgiem. Viens no labākajiem veidiem, kā parādīt Jēzus mīlestību, ir ar parastiem ikdienas darbiem.

Tā varētu būt maza dāvaniņa vai saruna ar citu atstumtu kaimiņu, kuram vajadzīgs draugs. Varbūt pārtikas maisiņš vientuļai mammai, kas dzīvo dažas mājas tālāk un tikai ar grūtībām var sarūpēt savai ģimenei maltītes.

Mīlestību var parādīt arī tik vienkāršā veidā, kā uzsmaidot vai sasveicinoties ar garāmgājējiem uz ielas, koridorā vai veikalā.

Ir tik daudz veidu, kā parādīt Kristus mīlestību! Ja tu parādīsi citiem Viņa mīlestību, tā varēs mīkstināt apkārtējo sirdis, un, kas to lai zina – varbūt pavisam drīz arī viņi meklēs veidus, kā mīlēt citus.

Tāpēc pagodini Dieva mīlestību un ļauj, lai Viņš tevi vada! Vai tev jau prātā ir ienācis kāds konkrēts cilvēks?

Es gribu, lai mana mīlestība pret Jēzu tiek atspoguļota tajā, kā es parādu mīlestību citiem – pat tiem, kurus mīlēt man ir grūti. Ja es spēju ar Dieva mīlestību mīkstināt kāda sirdi, iespējams, šis cilvēks pēc tam spēs dāvāt mīlestību kādam citam, un tādejādi Dieva mīlestība nekad neapstāsies, līdz drīz piedzīvosim īstenu mīlestības revolūciju.


Lūgšanas piemērs

„Dievs, es gribu, lai mana mīlestība pret Tevi atspoguļotos tajā, kā es parādu mīlestību apkārtējiem. Parādi man, kā es varu izrādīt mīlestību ikvienam cilvēkam, kuru Tu noliec manā dzīves ceļā!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon