Mīli katru citādāk

Mīli katru citādāk

“Es Tev pateicos, ka es esmu tik brīnišķi radīts, brīnišķi ir Tavi darbi, mana dvēsele to labi zina.” — Psalms 139:14

Bībelē teikts, ka mēs esam brīnišķi radīti. Dievs veltīja Savu laiku un radošumu, lai radītu ikvienu no mums, tāpēc domāju, varam arī apgalvot, ka Viņš nav radījis mūs visus vienādus, vai ne tā?

Diemžēl, reizēm mēs mēģinām citus mīlēt tā, it kā viņi visi būtu vienādi.

Ar laiku tu saproti, ka apkārtējiem nevajag no tevis vienu un to pašu. Piemēram, vienam no taviem bērniem, iespējams, ir vajadzīgs vairāk laika ar tevi divatā kā pārējiem bērniem. Kādam draugam ir nepieciešams vairāk iedrošinājuma kā pārējiem. Dažādiem cilvēkiem ir vajadzīga dažādi izpausta mīlestība.

Cieņa pret katra personīgajām vajadzībām un viedokļiem ir ļoti svarīga. Savtīgs cilvēks sagaida, ka visi būs tādi kā viņš, bet mīlestība ciena atšķirīgo cilvēkos. Ja Dievs būtu gribējis, ka mēs visi esam vienādi, Viņš nebūtu mūs radījis ar atšķirīgiem pirkstu nospiedumiem. Es ticu, ka tas vien jau ir pietiekams pierādījums tam, ka visi esam radīti vienlīdzīgi, bet ne vienādi.

Mums katram ir atšķirīgi talanti, dāvanas, lietas, kas mūs iepriecina un kas apbēdina, dažādi mērķi dzīvei un atšķirīga motivācija šos mērķus sasniegt. Mīlošs cilvēks ciena un svin šo atšķirīgo citos.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, palīdzi man novērtēt atšķirīgo citos un mīlēt tā, kā otram tas ir vajadzīgs. Mēs visi esam brīnišķi radīti. Paldies, ka esi tik brīnišķīgi veidojis un radījis katru cilvēku, ko sastopu savā dzīves ceļā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon