Mīli sevi, lai tu spēj mīlēt arī citus

Mīli sevi, lai tu spēj mīlēt arī citus

“… tev būs mīlēt savu tuvāku kā sevi pašu …” — Marka 12:31

Ir grūti izbaudīt dzīvi, ja tu pats sev nepatīc. Cilvēki, kas nav iemācījušies sevi pieņemt un atrast kopīgu valodu paši ar sevi, parasti arī nespēj tik viegli pieņemt un satikt ar citiem.

Es pati aizvadīju daudzus gadus, nespēdama satikt ar apkārtējiem, līdz beidzot caur Dieva Vārdu sapratu, ka daudzas no manām grūtībām, kas bija saistītas ar citiem cilvēkiem, patiesībā bija „sakņotas” manās grūtībās pašai ar sevi. Es sev nepatiku!

Bībelē teikts, ka labs koks nes labus augļus, bet nelabs koks nes nelabus augļus. Tieši tāpat arī mūsu dzīves „augļi” nāk no mūsu „saknēm”. Ja tu esi sakņots kaunā, vainas apziņā, mazākuma sajūtā, atraidījumā, mīlestības trūkumā, atstumtībā u.tml., tad cietīs arī tavu attiecību augļi.

Tomēr, kad esi saņēmis atklāsmi par Dieva beznosacījumu mīlestību pret tevi, un tu sāc pieņemt sevi un citus, tad ar laiku šīs jaunās saknes nesīs arī jaunus augļus un tavas attiecības manāmi uzlabosies.

Kur tu esi iesakņojies? Pārbaudi šodien savu sirdi, un lūdz, lai Dievs tevi stipri iesakņo Viņa mīlestības augsnē, lai tu spētu patiesi mīlēt sevi un pēc tam arī citus. Pārliecinies šodien, ka esi iesakņots Viņā.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu būt iesakņots Tavā mīlestībā. Bez Tavas mīlestības es nespēju mīlēt nedz sevi, nedz citus, tāpēc es to šodien pieņemu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon