Mums vajadzīgs vadītājs

Mums vajadzīgs vadītājs

“Tāds ir Dievs, mūsu Dievs, kas mūs vadīs mūžu mūžos.” (PSALMS 48:15)

Mani sajūsmina apziņa, ka Dievs ir mūsu vadītājs ikkatru dzīves dienu. Cik lieliski, ka ir Kāds, kas var mūs vadīt, pārliecinoties, ka nokļūstam no viena dzīves punkta līdz nākamajam.

Reizēm, kad ar Deivu ceļojam, mēs nolīgstam gidu, kas parādītu mums labākās un svarīgākās apskates vietas. Tomēr kādā reizē nolēmām, ka izpētīsim jauno galamērķi paši; prātojām, ka tādejādi būsim brīvi darīt to, ko gribam, un tad, kad gribam. Diemžēl drīz vien sapratām, ka mūsu neatkarīgais ceļojums ir praktiski izniekots. Lielu daļu laika katru dienu pavadījām, maldoties un cenšoties atrast ceļu atpakaļ. Mēs esam mācījušies no savām kļūdām un tagad zinām, ka laika taupīšanas nolūkos mums vispiemērotākais ceļošanas veids ir sekot gidam, nevis bezmērķīgi klīst apkārt, pašiem cenšoties atrast ko ievērojamu.

Es ticu, ka šis piemērs no mūsu ceļojumu pieredzes parāda to, kā daudzi no mums ceļo pa savu dzīvi. Mēs gribam paši nospraust savu maršrutu, paši kļūt sev par gidu, darīt to, ko gribam, un tad, kad gribam. Tomēr parasti mēs apmaldāmies un izniekojam savu laiku. Šodienas pantā Dievs apsola būt par mūsu dzīves vadītāju. To Viņš dara caur Svēto Garu, kurš runā uz mums, parādot, kur iet un ko darīt, ja vien lūdzam, lai Viņš mūs vada.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs ir ar tevi katrā tavas dzīves brīdī līdz pat nāvei!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon