Nāc ciemos jebkurā laikā

“…kurā mums, kas Viņam ticam, dota iespēja tuvoties Dievam bez bailēm un ar paļāvību.” — Efeziešiem 3:12

Dievs mums ir devis atļauju nākt Viņa žēlastības troņa priekšā bez bailēm, ar pārliecību un drosmi. Patiesībā Efeziešiem 3:12 mēs pat tiekam iedrošināti brīvi tuvoties Viņam.

Mūsu attiecībās ar Kristu, Svētais Gars vienmēr ir mūsos, mūsu garā. Šajā rakstu vietā mēs redzam, ka varam būt pārliecināti, ka Dievs mūs vienmēr mīl un pieņem, jo mēs Kristū esam Dieva taisnība; kad mums vajadzīga Viņa palīdzība un piedošana, Viņš to dāvā brīvi, bez pārmetumiem. Un mēs varam Viņam tuvoties jebkurā laikā un ar jebkādu vajadzību.

Ja vēlamies, mēs varam doties pie Viņa kaut 200 reižu dienā, izmantojot šādu brīvu pieeju pie Tēva. Dievs pat nekur nesaka, ka mums būtu vispirms jāpieklauvē pie durvīm vai jāuzgaida, līdz tiksim ieaicināti ienākt.

Iedomājies, tev ir kāds draugs, kurš saka – “Zini? Tu vari nākt pie manis jebkurā laikā, kad vien vēlies. Tev nav pat jāpieklauvē pie durvīm, jo tu esi mīļi gaidīts gan dienā, gan naktī. Nāc droši iekšā!”

Tagad padomā – tieši to pašu Dievs saka arī tev, kas nozīmē, ka tev nav uzmanīgi jāpārdomā savi soļi, jākautrējas un jāprāto, vai esi vispār gaidīts. Pat ja tu kļūdies un esi izdarījis ko tādu, ko varbūt nevajadzēja darīt, tu vari nožēlot savus grēkus – Jēzus asinīs tikt attīrīts un droši iet Viņa priekšā.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, tas ir fantastiski apzināties, ka varu nākt pie Tevis jebkurā laikā, un Tu vienmēr esi ar mani. Esmu tik pateicīgs par šo privilēģiju un gribu pateikties, ka Tu iedrošini mani Tev tuvoties.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon