Vislabākais naudas pārvaldīšanas veids

Vislabākais naudas pārvaldīšanas veids

“Kas dod nabagam, tam nekā netrūks, bet, kas savas acis no nabaga novērš, dabūs dzirdēt daudz lāstu.” — Salamana Pamācības 28:27

Esmu atklājusi, ka labākais naudas pārvaldīšanas veids, ir to atdot prom. Mums jāturpina dot arī tad, kad esam grūtā finansiālā situācijā. Tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas palīdzēs mums saglabāt biblisku skatījumu par savām finansēm un to pārvaldīšanu.

Vienmēr ir iespējams dzīvot pēc Dieva finanšu principiem, pat grūtākos dzīves posmos. Varbūt esi nonācis šķietami neiespējamos finansiālajos apstākļos, un tev šķiet, ka šobrīd tu noteikti neko nevari dot, bet, lai tas tevi neapstādina. Ja tu darbosies ar to, kas tev ir, Dievs tev palīdzēs.

Lūkas 19:7 teikts, ka Dievam ir patīkami, ja esam  uzticami mazās lietās. Tur teikts, ja esam uzticami mazumā, tad Viņš mums dos varu pār lielākām lietām.

Salamana pamācībās 28:27 teikts, ka tam, kas dod nabagam, nekā netrūks. Ja mēs paklausām Dievam ar savām finansēm un dodam, pat ja mums nekā daudz nav, lai palīdzētu citiem, tad Dievs parūpēsies par visu, kas mums ir vajadzīgs. Tieši tik vienkārši tas arī ir. Izvēlies šodien būt devējs un tev nekā netrūks.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es šodien pieņemu lēmumu savas finanses atdot Tev. Es zinu, ka pat grūtajos dzīves posmos Tavi principi joprojām darbojas, un Tu par mani parūpēsies. Tu esi mans ienākumu avots!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon