Neaizmirsti Dieva apsolījumu

Neaizmirsti Dieva apsolījumu

“Un tā, pacietīgi gaidījis, viņš [Ābrahāms] [caur Īzāka piedzimšanu [kā ķīlu par to, kam jānāk] saņēma apsolīto.” (EBREJIEM 6:15)

Dievs deva Ābrahāmam apsolījumu par mantinieku, tomēr viņam pēc tā nācās gaidīt daudz ilgāk, nekā viņš to būtu varējis iedomāties. Šodienas rakstu vietā lasām, ka Ābrahāms gaidīja pacietīgi un ilgi. Esmu droša, ka ilgās gaidīšanas laikā viņam nācās atkal un atkal sev atgādināt Dieva sākotnējo apsolījumu. Gari gaidīšanas periodi mēdz mums likt apšaubīt, ka vispār esam dzirdējuši Dievu. Iespējams, ka arī tu šobrīd gaidi kādu izlaušanos vai brīnumu, un tev nākas sev atgādināt, ko Dievs pašā sākumā ir runājis uz tavu sirdi.

Ābrahāms saskārās ar šaubām un neticību, bet, kad tas notika, viņš pienesa pateicības un slavas upuri. Kad sātans uzbrūk, nebūsim pasīvi, neko nedarot. Mums vajadzētu cīnīties pret viņu un viņa meliem, atgādinot viņam Dieva Vārdu un Viņa apsolījumus. Izrunā tos skaļi, pārdomā tos un pieraksti. Kad Habakuks gaidīja uz Dievu, viņam tika pavēlēts savu redzējumu skaidri pierakstīt uz plāksnēm, lai garāmgājēji varētu to izlasīt (sk. Habakuka 2:2). Gandrīz kā Vecās Derības laika reklāmas plakāts!

Cīnies labo ticības cīņu un turies stingri pie Vārda apliecināšanas. Lai arī kā tu justos šobrīd, nepadodies, jo Dievs ir uzticams, un tieši tāpat kā Viņš īstajā laikā piepildīja Savu apsolījumu Ābrahāmam, Viņš piepildīs arī tev dotos solījumus.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Kad sarunājies ar draugiem, nepļāpā tikai par to, kā tu jūties; pastāsti arī to, kas teikts Dieva Vārdā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon