Nebaidies un seko Svētajam Garam

Nebaidies un seko Svētajam Garam

“Nebīsties, jo Es esmu ar tevi! Neatkāpies, jo Es esmu tavs Dievs! Es tevi stiprinu, Es tev arī palīdzu, Es tevi uzturu ar Savas taisnības labo roku!” — Jesajas 41:10

Šī rakstu vieta ir lielisks iedrošinājums un mūs mudina būt drosmīgiem Svētajā Garā. Pavisam noteikti mēs nevēlamies neko darīt ārpus Dieva gribas vai Viņa noliktā laika, savukārt, kad Dievs darbojas, mēs nedrīkstam baidīties iet kopā ar Viņu. Kad Svētais Gars mūs vēlas vadīt jaunā virzienā, sātans mūsu prātā sēj bailes un citas emocijas. Viņš mēģina caur bailēm atturēt mūs no došanās kopā ar Dievu.

Jesajas 41:10 teikts: „Nebīsties, jo Es esmu ar tevi!” Ja tu jau kādu laiku esi dzīvojis bailēs, bet vēlies būt no tām brīvs, agrāk vai vēlāk pienāks brīdis, kad tev nāksies ielūkoties bailēm acīs, nevis bēgt no tām. Satver Jēzus roku un atzīsti, ka Viņš ir ar tevi, un dari to! Nebīsties, jo Viņš ir ar tevi.

Ja tu šobrīd esi vienās no šīm dzīves krustcelēm, ļauj man tevi iedrošināt doties uz priekšu. Nestāvi bailēs sastindzis, bet saņem Viņa roku un dodies uz priekšu. Atceries, Dievs vēlas tevi atbrīvot no visām bailēm!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es gribu sekot, lai kur Tu mani vadītu. Palīdzi man būt drosmīgam, lai varu doties uz priekšu kopā ar Tevi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon