Nepareizs “mocekļa” veids

Nepareizs “mocekļa” veids

“Bet, kad tu dod mīlestības dāvanas, tad tava kreisā roka lai nezina, ko labā dara.” — Mateja 6:3

Mēs visi zinām, kas ir moceklis. Visi esam dzirdējuši asinis stindzinošus stāstus par varonīgiem vīriem un sievām, kuri miruši, ciezdami par Kristu. Bet ir kāds cits mocekļu veids, kas nav tik drosmīgs un cēls – lielais un nemitīgais cietējs, kurš vienmēr ir gatavs stāstīt par savām sāpēm ikvienam, kurš vien ir gatavs klausīties. Šis moceklis grib, lai visi apkārtējie zina, kādus upurus viņš savā dzīvē ir nesis citu labā.

„Mocekļa slazdā” ir tik viegli iekrist! Iesākumā mēs kalpojam savai ģimenei, draugiem, un esam par to sajūsmā. Tomēr ar laiku mūsu sirds sāk mainīties, un mēs sākam kaut ko sagaidīt pretī. Rezultātā mums vairs nav kalpa sirds. Mūsu attieksme ir saskābusi un pavisam drīz jau peldamies sevis žēlošanā. Esam kļuvuši par mocekli.

Bībelē teikts, lai dodam tā, ka kreisā roka nezina, ko labā dara. Citiem vārdiem sakot, Dievs vēlas, lai mēs kalpotu un dotu, neraizējoties par to, vai kāds to pamana un ievēro.

Vai arī tu esi iekritis „mocekļa slazdā”? Ja jā, tad lūdz, lai Dievs tev dāvā Savu sirdi, lai vari atkal dot nesavtīgi, nedzenoties pēc citu atzinības.


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, uzrādi man, vai neesmu iekritis „mocekļa slazdā”. Es gribu kalpot ar Tavu sirdi, lai varu citiem dot tā, kā Tu to vēlies – nesavtīgi un ar Tavu prieku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon