Nevainojama sirds

Nevainojama sirds

“Jo Tā Kunga acis pārskata visu zemi, lai Viņš stiprinātu tos, kas ar savu skaidro sirdi pie Viņa turas.” — 2. Laiku 16:9

Laiku pa laikam Tas Kungs man ir atgādinājis, ka Viņš nesagaida no mums nevainojamu priekšnesumu, bet gan meklē nevainojamu sirdi.

Daudzi domā, ka Dievs nevar viņus lietot, kamēr nav sakārtotas visas viņu dzīves sfēras. Šāda veida domāšana mums traucē ļaut Dievam sevi lietot. Tomēr Dievs mūs lieto par spīti mūsu nepilnībām, nevis tāpēc, ka esam pilnīgi.

Ir reizes, kad cilvēki tevi „mīl”, pateicoties taviem darbiem. Kamēr tu dari to, ko viņi sagaida no tevis, tu esi pieņemts, bet, ja sāc rīkoties pretēji sagaidītajam, tu tiec atraidīts. Savukārt, Dieva mīlestība balstās vienīgi Dievā. Viņš tevi mīl un pieņem tieši tādu, kāds tu esi.

Tas nenozīmē, ka varam dzīvot ar vieglprātīgu attieksmi, nedzenoties pēc svētas dzīves. Cilvēks, kura sirds Dieva priekšā ir skaidra, vienmēr patiesi un ar lielu degsmi vēlēsies it visā patikt Dievam, tajā pat laikā saprotot, ka Dievs nevienu nekad neatraida kādu vājību vai kļūdu dēļ. Viņš vēlas mums palīdzēt, kad esam vāji.

Ļauj Dievam sevi mīlēt, un dod Viņam arī savu mīlestību, kas nāk no skaidras sirds!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es zinu, ka Tu mani mīli par spīti manām vājībām un trūkumiem. Paldies par šo mīlestību, un es atdodu Tev savu sirdi, zinot, ka tad, kad sekoju Tev ar skaidru sirdi, Tu varēsi mani lietot.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon