Dievs atšķetina tavus mezglus pa vienam

 Dievs atšķetina tavus mezglus pa vienam

“Bet pats Kungs lai vērš jūsu sirdis uz Dieva mīlestību un Kristus pacietību.” — 2. Tesaloniķiešiem 3:5

Iztēlojies, ka tava dzīve ir kā mezglos sasietu kurpju šņoru mudžeklis; turklāt katrs no striķīšiem ir savā krāsā. Katrs sasējies mezgls ir kā problēma, un šo mezglu atsiešana un problēmu atrisināšana prasīs diezgan daudz laika un pūļu. Jāņem vērā, ka tas prasīja diezgan ilgu laiku, lai visi šie mezgli sasietos, tātad arī to atšķetināšana prasīs zināmu laiku.

Mūsu modernajā, steidzīgajā sabiedrībā mēs mēdzam no viena notikuma mesties nākamajā, tomēr Dievs nekad nesteidzas. Viņš nekad nepadodas, nekad nezaudē pacietību. Viņš mūs dziedinās un atšķetinās vienu mezglu pēc otra, starplaikos ļaujot mazliet atpūsties, lai gan ne pārāk ilgi. Drīz vien Viņš jau ir atpakaļ, lai ķertos pie nākamā mezgla. Un tā Viņš turpinās, līdz viens pēc otra, visi mūsu mezgli būs atsieti.

Ja reizēm šķiet, ka neredzi nekādu attīstību, nejūti kustību, tad tas ir tāpēc, ka Dievs vienlaicīgi strādā tikai pie viena mezgla. Lai tevī izveidojas Viņa pacietība, jo ātrāk vai vēlāk tu savā dzīvē redzēsi uzvaru un piedzīvosi tik ilgi gaidīto brīvību.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es priecājos, ka Tu vari atšķetināt visus manus mezglus un izlīdzināt manu dzīvi. Palīdzi man kļūt pacietīgam un pazemīgam, gaidot uz Tavu nepārtraukto darbu manā dzīvē.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon