Paļaujies uz Dievu

Paļaujies uz Dievu

„Staigājiet Garā, tad jūs miesas kārību savaldīsit.” — Galatiešiem 5:16

Es ticu, ka ikreiz, kad jūtam satraukumu, tas norāda uz to, ka esam pārstājuši uzticēties Dievam. Varbūt tev tie izklausās diezgan stipri vārdi, bet padomā par to – Dievs mums ir devis Savu Svēto Garu un žēlastību, lai palīdzētu ikvienā dzīves situācijā. Kad mēs pārstājam paļauties uz Viņu un cenšamies uzdoto izdarīt pa savam, mūsos ienāk satraukums.

Kad es to sapratu, tas man tiešām palīdzēja. Ikreiz, kad jutu satraukumu, es sev atgādināju, ka es patiesībā cenšos ieņemt Svētā Gara vietu. Es gribēju kļūt par Svēto Garu- Junioru!

Vai arī tevī mīt neatkarīgs gars? Kad tu atsakies paļauties uz Dievu, tu patiesībā saki – „Labi, Dievs, es novērtēju, ka esi tepat blakus, tomēr ļauj to izdarīt man pašam.” Paļāvība uz Dievu it visā varbūt nenāk viegli, tomēr tā ir absolūti nepieciešama, lai iegūtu uzvaru ikkatrā savas dzīves situācijā.

Kad Dievs mūs izglāba, Viņš nenolaida rokas, sakot – „Nu jau būs labi. Tagad tiec galā pats.” Viņa glābšana sniedzas līdz mūžībai, kas nozīmē, ka Viņš mūs vadīs un mums palīdzēs, ja vien Viņam uzticēsimies.

Galatiešiem 5:16 mēs tiekam mudināti staigāt jeb dzīvot Garā, lai savaldītu savas miesas kārības. Ievērojiet, ka tur nav teikts, ka mums pašiem jāuzvar sava miesa, lai savaldītu tās kārības. Nē, te teikts, lai dzīvojam Svētajā Garā.

Pārstāj dzīvot neatkarīgu dzīvi un tā vietā paļaujies uz Svēto Garu! Es apsolu, ka tu to nenožēlosi.


Lūgšanas piemērs

„Dievs, Tu esi viss, kas man vajadzīgs. Palīdzi man uzticēties Tev, paļauties vienīgi uz Tevi, nevis uz saviem spēkiem.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon