Paliec Līdzsvarā

Paliec līdzsvarā

“Esiet skaidrā prātā (līdzsvarā), esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams [mežonīgā izsalkumā] un meklē, ko tas varētu aprīt.” (1. Pētera 5:8)

Ieklausīšanās Svētajā Garā mums palīdzēs saglabāt līdzsvaru ikvienā dzīves jomā. Gars mums darīs zināmu, ja tērēsim pārāk daudz vai pārāk maz naudas, ja runāsim par daudz vai par maz, kā arī norādīs, ja atpūtīsimies pārāk daudz vai pārāk maz. Ikreiz, kad kaut ko darām pārāk daudz vai pārāk maz, mēs zaudējam līdzsvaru.

Šodienas pantā tiekam mudināti saglabāt līdzsvaru, lai sātans to nevarētu izmantot pret mums. Gadiem viņam izdevās izmantot mani, jo es nespēju dzīvot līdzsvarā attiecībā uz savu darbu. Man šķita, ka darbam būtu jāpakārto visa mana dzīve. Kamēr vien strādāju un guvu panākumus, es neizjutu vainu, ko velns izmantoja pret mani. Tomēr šī vajadzība visu laiku strādāt nebija no Dieva; tā neveda pretim dievišķam līdzsvaram. Darbs ir labs, bet man vajadzēja arī atpūsties un izklaidēties.

Katru dienu, gaidot uz Dieva balsi, lūdz, lai Viņš tev atklāj tās dzīves jomas, kas ir zaudējušas līdzsvaru, un strādā kopā ar Viņu, lai tās uzlabotu. Mums ikdienā ir jāspēj tikt galā ar ārkārtīgi daudziem uzdevumiem, tāpēc ir viegli zaudēt līdzsvaru, tomēr Dievs mums tajā var palīdzēt. Vienkārši pajautā Viņam, vai tu kaut ko dari pārāk daudz vai pārāk maz, un ievies Viņa ieteiktās pārmaiņas.


Dieva vārds šodienai: Saglabā līdzsvaru ar Dieva palīdzību.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon