Paliekot Vārdā

“Ja jūs paliekat Manī un Mani vārdi paliek jūsos, jūs varēsiet lūgt, ko gribat, tas jums notiks.” — Jāņa 15:7

Vairums kristiešu zina, ka ir svarīgi lasīt Bībeli, bet daudzi neizprot, cik svarīgi ir palikt Vārdā, un ļaut, lai Vārds paliek viņos.

Ja esam uzcītīgi Vārda lasītāji un paturam to savā sirdī, mums tiek dāvāta tūlītēja pieeja rakstiem ikreiz, kad tas vajadzīgs. Un Jēzus apsola, ka varam lūgt visu, kas mums nepieciešams, un mēs to saņemsim.

Īstenu Jēzus sekotāju raksturo palikšana Vārdā un Vārda iemājošana viņā (sk. Jāņa 8:31). Tas mūsu lūgšanu dzīvei piešķir lielāku spēku, savukārt, lūgšanas dod pārsvaru pār ienaidnieku.

Vai tu paliec Dieva Vārdā? Vai tu ļauj, lai Dieva Vārds paliek tevī? Ja atbilde ir “nē”, tad iedrošinu tevi rīkoties. Lai Vārda lasīšana un studēšana kļūst par tavu prioritāti. Sāc iegaumēt rakstu vietas un noglabā tās savā sirdī. Un tad, kad sastapsies ar dzīves cīņām, tu būsi pilnībā apbruņots un gatavs uzvarēt cīņu.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es vēlos būt patiess māceklis un dzīvot spēkā, ko varu iegūt, paliekot Tavā Vārdā. Ikdienas vadi mani regulārā Rakstu lasīšanā, un palīdzi Vārda patiesībai iemājot manā sirdī.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon