Vai esi kādreiz juties pārāk vajadzīgs?

Vai esi kādreiz juties pārāk vajadzīgs?

“Ne strīdēdamies, ne tukšā lielībā, bet pazemībā cits citu uzskatīdami augstāku par sevi.” — Filipiešiem 2:3

Filipiešiem 2:3 teikts, lai mēs citus uzskatām augstākus par sevi. Svētais Gars vēlas mūsos radīt vēlmi dot priekšroku citiem, vispirms apmierinot citu vajadzības. Tomēr šāds dzīvesveids reizēm var izrādīties ļoti nogurdinošs. Būsim godīgi – mums visiem ir tādas dienas, kad nu nepavisam negribas iziet ārpus savas komforta zonas, lai kādam palīdzētu.

Reizēm mani pārņem un pat nomāc sajūta, ka visiem jācenšas palīdzēt tieši tā, kā to esmu iedomājusies. Ir brīži, kad šķiet, ka esmu vajadzīga visiem saviem ģimenes locekļiem, visiem saviem darbiniekiem, draugiem – katram no viņiem savā veidā.

Vai es kādreiz jūtos pārāk vajadzīga? Jā! Un ir normāli, ja arī tu tā jūties. Mums visiem reizi pa reizei tā visa ir par daudz. Tomēr nedrīkstam aizmirst, ka Dievs mums dāvā žēlastību paveikt to, ko Viņš no mums sagaida.

Kad jūties vājš un iztukšots, cenšoties apmierināt citu vajadzības, atgriezies pie Filipiešiem 2:3 un lūdz Svētajam Garam pēc palīdzības. Pazemojies Dieva priekšā, un Viņš tevi stiprinās, lai tu spētu palīdzēt tiem cilvēkiem, kurus Viņš tieši šī nolūka dēļ ir ievedis tavā dzīvē.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu citus turēt augstākus par sevi. Dāvā man Savu spēku mīlēt un palīdzēt cilvēkiem, kurus Tu pats esi nolicis manā dzīves ceļā, arī tad, kad man tam pietrūkst enerģijas.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon